Design UA

Отримай своє місце в мережі...
Новини

Как убрать наценку из списка настраиваемых полей в карточке товара Virtuemart 2.0

По соему субъективному мнению, в Virtuemart 2.0 с отображением цен и пересчетом окончательной цены с наценками и налогами полная лажа.
Допустим на товар начисляется налог с оборота 20%. И к примеру есть настраиваемые поля, с наценкой скажем за дополнительные опции. В результате выбирает человек опцию с наценкой скажем 10 евро, а ему бац, в конечной цене приплюсовали еще и 20% к этим 10 евро.

Мне кажется, лучше вообще скрыть сумму наценки в выпадающем списке, пусть цена изменяется динамически. То есть стоит скажем футболка 20 евро. Но если из выпадающего списка покупатель выбирает размер xxxxl, то окончательная цена пересчитывается динамически и отображается к примеру 22 евро.

В общем идем сюда: 

/administrator/components/com_virtuemart/models/customfields.php

И приблизительно на 969 строке заменяем

$price ="+".$price;

на

$price ="";

Як українізувати WordPress (якщо у вас вже встановлена іншомовна версія)

Найпростіший спосіб створити український блог на вордпрес – це встановити офіційну версію найпопулярнішого двигунця, люб’язно перекладену командою блогерів-ентузіастів та розміщену на офіційному сайті українського WordPress. Про те, як встановлювати вордпрес з нуля, ви можете прочитати в одній із моїх попередніх статей.

Втім, як показує практика, досить часто блогери встановлюють вордпрес, користуючись для цих цілей оригінальною англомовною версією. І після цього, закономірно, їм зовсім не хочеться починати все з початку, щоб перейти на українську. Що ж робити у такому випадку?

На щастя, сам по собі процес українізації вордпресу – надзвичайно простий і провести його можна вже після встановлення. Для цього вам знадобиться всього два файли локалізації: uk.mo та uk.po. Саме вони відповідають за переклад.

Знайти ці файли можна у архіві української версії WordPress (посилання на останню версію знайдете на офіційному сайті) у папці wp-content/languages. Просто копіюємо два файли і завантажуємо їх у відповідну папку на своєму хостингу. Якщо директорії wp-content/languages на вашому хостингу не існує – створюємо її.

Для зручності я викладу обидва необхідні файли з версії WordPress 3.0.3 прямо у цій статті, щоб Вам не довелося завантажувати архів та копатися у ньому. Втім, через деякий час, з виходом нових версій, можливо, переклад буде допрацьований і вам захочеться скористатися оновленими файлами. В такому разі звертайтесь до офіційного сайту.

Завантажити файл uk.mo
Завантажити файл uk.po

Після того, як завантажили файли у директорію wp-content/languages на своєму хостингу, потрібно прописати локалізацію у файлі wp-config.php, який знаходиться у кореневій папці встановленого WordPress. Просто відкрийте файл для редагування і додайте туди одну стрічку (або відредагуйте відповідним чином, якщо така стрічка вже існує у файлі):

define (“WPLANG”, “uk”);

Вітаю, щойно ви українізували свій вордпрес. Щоб переконатися, що все працює правильно, зайдіть у адмінку. Всі описи, пункти меню, елементи керування стали українськими!

Українські плагіни та теми для WordPress

На жаль, українізація самого по собі двигунця далеко не завжди означає, що ви отримаєте повністю україномовний блог. Більшість авторів користується додатковими темами (шаблонами) та плагінами, які не входять до стандартного набору вордпрес, а отже не перекладені українською мовою.

На щастя, і тут перекладачі ентузіасти не покинули блогерів напризволяще. Перше, що вам слід зробити – це завітати на сайт українського Вордпресу WordPress.co.ua, де представлена ціла колекція українізованих тем та плагінів, а також діють форуми підтримки, на яких можна задати свої запитання щодо роботи CMS і отримати на них відповідь.

Сподіваюся, дана стаття стала для вас у нагоді і допомогла раз і назавжди вирішити проблему українізації.

romenfrut.com.ua

alt

Розпочато роботу над сайтом: 

romenfrut.com.ua

Останні новини фото індустрії

Журнал о цифровой фотографии Fotoexperts
Новости фотоиндустрии от журнала о цифровой фотографии Fotoexperts
Журнал о цифровой фотографии Fotoexperts
  • FUJIFILM X-Pro3 – новый флагман беззеркальной серии X

    Корпорация FUJIFILM сообщила о выпуске камеры FUJIFILM X-Pro3, новой флагманской модели беззеркальных цифровых камер серии X. Первая камера со сменными объективами серии X, FUJIFILM X-Pro1, была выпущена в феврале 2012 года, а ее обновление FUJIFILM X-Pro2 со значительно улучшенным качеством изображения — в марте 2016 года. Серия X-Pro была принята многими профессиональными фотографами и фотографами-любителями.
  • Tamron представляет три фикс объектива с байонетом Sony E

    Компания Tamron Co., Ltd. объявляет о выпуске трех новых объективов с фиксированным фокусным расстоянием для полнокадровых беззеркальных камер Sony E-mount: Tamron 20mm F/2.8 Di III OSD M1:2 (Модель F050), Tamron 24mm F/2.8 Di III OSD M1:2 (Модель F051) и Tamron 35mm F/2.8 Di III OSD M1:2 (Модель F053).
  • ON1 Photo RAW 2020 – новая версия RAW-конвертера

    Компания ON1 объявила о выпуске новой версии программы для обработки изображений ON1 Photo RAW 2020. Эта новая версия является первым выпуском новой линейки креативных продуктов, которые компания анонсировала еще в августе 2019 года. Photo RAW 2020 поставляется с новыми функциями искусственного интеллекта AI, новыми фильтрами, совместным использованием SmugMug, интеграцией X-Rite и другими улучшениями.