Design UA

Отримай своє місце в мережі...
Новини

Как убрать наценку из списка настраиваемых полей в карточке товара Virtuemart 2.0

По соему субъективному мнению, в Virtuemart 2.0 с отображением цен и пересчетом окончательной цены с наценками и налогами полная лажа.
Допустим на товар начисляется налог с оборота 20%. И к примеру есть настраиваемые поля, с наценкой скажем за дополнительные опции. В результате выбирает человек опцию с наценкой скажем 10 евро, а ему бац, в конечной цене приплюсовали еще и 20% к этим 10 евро.

Мне кажется, лучше вообще скрыть сумму наценки в выпадающем списке, пусть цена изменяется динамически. То есть стоит скажем футболка 20 евро. Но если из выпадающего списка покупатель выбирает размер xxxxl, то окончательная цена пересчитывается динамически и отображается к примеру 22 евро.

В общем идем сюда: 

/administrator/components/com_virtuemart/models/customfields.php

И приблизительно на 969 строке заменяем

$price ="+".$price;

на

$price ="";

Як українізувати WordPress (якщо у вас вже встановлена іншомовна версія)

Найпростіший спосіб створити український блог на вордпрес – це встановити офіційну версію найпопулярнішого двигунця, люб’язно перекладену командою блогерів-ентузіастів та розміщену на офіційному сайті українського WordPress. Про те, як встановлювати вордпрес з нуля, ви можете прочитати в одній із моїх попередніх статей.

Втім, як показує практика, досить часто блогери встановлюють вордпрес, користуючись для цих цілей оригінальною англомовною версією. І після цього, закономірно, їм зовсім не хочеться починати все з початку, щоб перейти на українську. Що ж робити у такому випадку?

На щастя, сам по собі процес українізації вордпресу – надзвичайно простий і провести його можна вже після встановлення. Для цього вам знадобиться всього два файли локалізації: uk.mo та uk.po. Саме вони відповідають за переклад.

Знайти ці файли можна у архіві української версії WordPress (посилання на останню версію знайдете на офіційному сайті) у папці wp-content/languages. Просто копіюємо два файли і завантажуємо їх у відповідну папку на своєму хостингу. Якщо директорії wp-content/languages на вашому хостингу не існує – створюємо її.

Для зручності я викладу обидва необхідні файли з версії WordPress 3.0.3 прямо у цій статті, щоб Вам не довелося завантажувати архів та копатися у ньому. Втім, через деякий час, з виходом нових версій, можливо, переклад буде допрацьований і вам захочеться скористатися оновленими файлами. В такому разі звертайтесь до офіційного сайту.

Завантажити файл uk.mo
Завантажити файл uk.po

Після того, як завантажили файли у директорію wp-content/languages на своєму хостингу, потрібно прописати локалізацію у файлі wp-config.php, який знаходиться у кореневій папці встановленого WordPress. Просто відкрийте файл для редагування і додайте туди одну стрічку (або відредагуйте відповідним чином, якщо така стрічка вже існує у файлі):

define (“WPLANG”, “uk”);

Вітаю, щойно ви українізували свій вордпрес. Щоб переконатися, що все працює правильно, зайдіть у адмінку. Всі описи, пункти меню, елементи керування стали українськими!

Українські плагіни та теми для WordPress

На жаль, українізація самого по собі двигунця далеко не завжди означає, що ви отримаєте повністю україномовний блог. Більшість авторів користується додатковими темами (шаблонами) та плагінами, які не входять до стандартного набору вордпрес, а отже не перекладені українською мовою.

На щастя, і тут перекладачі ентузіасти не покинули блогерів напризволяще. Перше, що вам слід зробити – це завітати на сайт українського Вордпресу WordPress.co.ua, де представлена ціла колекція українізованих тем та плагінів, а також діють форуми підтримки, на яких можна задати свої запитання щодо роботи CMS і отримати на них відповідь.

Сподіваюся, дана стаття стала для вас у нагоді і допомогла раз і назавжди вирішити проблему українізації.

romenfrut.com.ua

alt

Розпочато роботу над сайтом: 

romenfrut.com.ua

Останні новини фото індустрії

Журнал о цифровой фотографии Fotoexperts
Новости фотоиндустрии от журнала о цифровой фотографии Fotoexperts
Журнал о цифровой фотографии Fotoexperts
  • Canon RF 24–240mm F4–6.3 IS USM — новый 10-кратный зум для системы EOS R

    Компания Canon расширяет семейство объективов RF: модель RF 24–240mm F4–6.3 IS USM адресована увлеченным фотолюбителям, которые только начинают знакомство с системой EOS R. Этот компактный объектив предлагает диапазон фокусных расстояний 24–240 мм и 10-кратный зум. Новинка особенно подойдет тем фотографам, кого привлекает жанр трэвел-съемки, — универсальность этого объектива позволяет снимать в высочайшем качестве любые сюжеты, от атмосферных широкоугольных кадров до крупных планов с сильным увеличением.
  • SIGMA анонсирует 3 новых объектива для байонетов SONY E и L

    Новые объективы открывают новую серию DN объективов, специально разработанных для самых современных полнокадровых беззеркальных фотокамер высокого разрешения и производительности Sony, Leica и Panasonic, и следуют широко известной концепции SIGMA "Contemporary," "Art," и "Sports".
  • Новые компакты Canon серии PowerShot G для увлеченных фотографов и видеоблогеров

    Компания Canon расширяет свою серию PowerShot G двумя новыми компактными камерами с датчиками большого размера. Благодаря таким функциям, как высокоскоростная непрерывная съемка и видеозапись в разрешении 4K (без кропа) создатели контента, видеоблогеры и фотографы-любители смогут улучшить свои технические навыки и сделать шаг вперед в своем творчестве. Модель PowerShot G5 X Mark II получила также новый объектив f/1.8–2.8 с пятикратным зумом и выдвижной электронный видоискатель. Камера PowerShot G7 X Mark III оснащена зум-объективом f/1.8–2.8 с 4,2-кратным зумом и имеет вход 3,5 мм для микрофона.